Budowa domu jest przedsięwzięciem niezwykle ekscytującym, ale też stresującym. Kupno projektu to tylko pierwszy krok długiej drogi, która czeka szczęśliwych przyszłych właścicieli nieistniejącej jeszcze nieruchomości. Czas budowy obfituje w ogrom emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Wiele osób może przytłaczać nadmiar decyzji do podjęcia czy formalności do załatwienia.

Z500 - coś więcej niż projekt
Firma architektoniczna kojarzy Ci się tylko z wykonywaniem projektów budynków? Nasze biuro projektowe to coś więcej. Nie tylko sprzedamy ci projekt idealnego dla ciebie domu, ale także przeprowadzimy przez trudny czas jego budowy. Wybierając nasze usługi możesz być pewien, że z nami okres ten będzie samą przyjemnością. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w branży budowlanej, więc na pewno odpowiemy na każde twoje pytanie i doradzimy - nie tylko w sprawach dotyczących bezpośrednio wyboru projektu, ale też całego procesu budowy. Nie będziesz musiał martwić się takimi sprawami, jak adaptacja projektu domu, załatwienie potrzebnej dokumentacji, uzyskanie kredytu na sfinansowanie budowy czy wybór odpowiednich materiałów oraz ekipy wykonawczej. We wszystkim ci pomożemy, wyjaśnimy cały proces, wysłuchamy i razem opracujemy plan spełniający Twoje oczekiwania.

Dom dopasowany do twoich potrzeb
Każdy nasz klient może liczyć na fachową obsługę i traktowany jest indywidualnie. Pomożemy ci dobrać idealny dla Ciebie projekt w zależności od twoich oczekiwań, które nam przedstawisz. Po wyborze projektu możliwa jest jego adaptacja tak, by jeszcze lepiej dopasować go do twoich potrzeb - zarówno funkcjonalnych, jak i finansowych. Z nami wybudujesz zarówno luksusową rezydencję wdrażającą najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne, jak i klasyczny, skromny dom powstały przy wykorzystaniu sprawdzonych, łatwo dostępnych materiałów. Możesz także skonsultować się z autorem wybranego projektu i dopasować go tak, by móc stworzyć dom, w którym będzie mieszkać ci się wygodnie i przyjemnie - bo to jest dla nas najważniejsze.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDom na miarę twoich potrzeb